close
تبلیغات در اینترنت
این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آمریکا

درحال بارگذاری ....
به هایپرتمپ خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آمریکا

این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آمریکا

تاریخ ارسال پست:
چهارشنبه 29 شهريور 1391
نویسنده:
Admin
تعداد بازدید:
169

http://piy.ir/yasin/wp-content/uploads/usa-_0_1.jpg

این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آمریکا

آیا ممکن است فیلمی با هزینه پنج ملیون دلار در خاک آمریکا ساخته شود و دولت آمریکا از آن مطلع نباشد؟

مشتی صهیو نیست در مانده، که خود نیز به دروغین بودن خود واقفند نخواهند توانست خللی در مسیر حق ایجاد کنند؛ بلکه بیش ازپیش خود را مفتضح می نمایند.....

این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آمریکا

آیا ممکن است فیلمی با هزینه پنج ملیون دلار در خاک آمریکا ساخته شود و دولت آمریکا از آن مطلع نباشد؟

مشتی صهیو نیست در مانده، که خود نیز به دروغین بودن خود واقفند نخواهند توانست خللی در مسیر حق ایجاد کنند؛ بلکه بیش ازپیش خود را مفتضح می نمایند.

دکتر حسن رحیمی (روشن) :

مدت زیادی از توهین کاریکاتوریست دانمارکی، نسبت به رسول گرامی اسلام نگذشته است که این بار، صهیونیست ها در پناه حمایت مالی و سیاسی آمریکا، فیلمی را تهیه، و در دست اکران دارند که در آن، به وجود مقدس پیامبر اعظم (ص) اسائه ادب شده است. این فیلم، هنوز پخش عمومی نشده اما بریده هایی از آن در شبکه های مجازی پخش شده که واکنش سریع مسلمانان را در پی داشته است.بنحوی که تا این لحظه که هنوز فیلم در پرده های سینماها، اکران نشده، آمریکا بهای سنگینی را در ازای این حماقت صهیونیستها ، پرداخته است .یعنی اگر بپذیریم که دولت آمریکا در این عمل، دست نداشته –که پذیرش این نکته بسیار سخت است- اماکشته شدن سفیر امریکا در لیبی از یک جهت تاوانی است که آمریکایی ها در حمایت کور کورانه از صهیونیست ها میپردازند.،به نظر میرسد، این حادثه از معدود مواردی است که در این برهه از زمان رخ داده است. این مساله مهمی است که سفیر کشوری،مثل آمریکا ،در یک کشور در حال توسعه کشته میشود . البته مورد مشابه آن نیز،در زمان قاجار در ایران رخ داد ؛در آن زمان نیز،به اثر ظلم و تعدی روسها ،مردم تهران «گریبایدوف»سفیر روسیه را در تهران کشتند و سفارت روس را تخریب کردند . اما حادثه اخیر چون در واکنش به توهین به نبی اعظم (ص)اسلام است میتوان آنرا حادثه ای منحصر به فرد دانست.در این زمینه نکات و پرسش های ذیل قابل تامل است.

۱-آیا ممکن است فیلمی با هزینه پنج ملیون دلار در خاک آمریکا ساخته شود و دولت آمریکا از آن مطلع نباشد؟ بدیهی است این رقم گرچه برای صهیونیست های ثروتمند رقم درشتی نیست، اما سرمایه گذار صهیونیست «به فرض اینکه یک یا چند نفر باشند» از بازگشت سرمایه خود تحت حمایت دولت آ مریکا مطمئن بوده است.بنابراین ،در هر دو صورت ،دولت استکباری آمریکا شریک جرم است. چه مستقیم در این پروژه شرکت کرده باشد و یا چشم خود را بر فعالیت صهیو نیست ها بسته باشد.

۲- با توجه به اینکه اقدام جدی دولت آ مریکا در محکومیت آن و محاکمه عاملان آن دیده نمیشود -و بعید است از محکومیت لفظی آن فرا تر رود –بار دیگردرو غین بودن شعارهای غربی هارا به اثبات میرساند . یکی از اصول مهم لیبرالیسم ،احترام به عقاید افراد و گرو های دیگر است ؛در هیچ کجای اصول دمکراسی و لیبرالیسم دیده نمیشود که کسی مجاز باشد به بهانه آ زادی بیان، به شخصی که برای یک و نیم ملیارد نفر مقدس است این چنین توهین روا دارد.چگونه است آ مریکا اسائه ادب به ساحت بزرگ معلم تاریخ بشریت حضرت محمد ابن عبدالله (ص)( را آ زادی بیان میداند اما سخن گفتن و پرسش از چند وچون « هلو کاست» یا حمله به برج های دو قلو و جریان حادثه ۱۱ سپتامر ممنوع است و دارای مجازاتی سنگینی است؟

۳- شواهد و قرائن حکایت از بر نامه ریزی عامدانه ،این مساله دارد ،عصبانیت استکبار از خیزش اسلامی در منطقه و جهان میتواند یکی از دلایل آن باشد، گرچه دشمنی غرب با اسلام رشته ای ایست که، سر دازی دارد و حد اقل ،در گذشته کوتاه مدت سابقه آن به جریان« سلمان رشدی مرتد » باز میگردد؛ که آنجا نیز با هزینه دولت انگلیس کتاب آ یات شیطانی نوشته شد و نویسنده آن با هزینه ملیونها دلار در سال، زیر چتر حمایتی پلیس انگلیس است.

۴-در صورتی که این جریان ، پروژه ای حساب شده باشد . قطعا آ مریکا در پی بهره برداری از عواقب آن نیز خواهد بود. همانگونه که در طول چند روز گذشته شاهد بودیم که آ مریکاییها نظامیان بیشتری به لیبی اعزام کردند؛بعید نیست که از ین پس ،به بهانه بر قراری امنیت دفاتر نمایندگی خود؛ در کشورهای اسلامی، تلاش کند حضور فیزکی بیشتری د راین کشورها داشته باشد؛ تا از آن طریق بتواند بر تحولات داخلی آن کشورها تاثیر بیشتری داشته باشد.

۵-حادثه کشته شدن سفیر آ مریکا در لیبی، از چند جهت زیر سوال است . زیرا از یکسو مقامات لیبی اعلام کرده اند که تجمع اعتراضی مردم ،علیه اهانت به پیامبر اعظم (ص) یک تجمع عادی بود، که با تیر اندازی از داخل کنسولگری به طرف معترضین، خشم مردم دو چندان شد و از کنترل خارج گردید.اگر دامن زدن به حادثه توسط مسولین سفارت انجام شده باشد؛ بیشتر این فرضیه را تایید میکند که آ مریکایی ها در پی ایجاد حادثه ای بوده اند ؛که همانند یازده سپتامبر آنرا بهانه اقدامات بعدی خود قرار دهند. فرض دیگر این است که صهیونیست ها و مسیحیان صهیونیست- که در بدنه دولت آ مریکا کم نیستند –سبب دامن زدن به مساله و واکنش غیر متعارف در برابر تظاهر کنندگان رو بروی کنسولگری آ مریکا در لیبی شده اند که با کشته شدن دیپلمات هاو تخریب کنسولگری آ مریکا، این کشور را بیشتر از گذشته، وارد کشکمکش علیه مسلمانان نمایند.

۶-بر خی مقامات آمریکا کشته شدن سفیر آمریکا و آ تش زدن کنسولگری را بر نامه ای از پیش تعیین شده توسط سلفی ها میدانند نه واکنشی در برابر تو هین به پیامبر اسلام! که در این جا نیز دو نکته را در نظر دارند ؛یکی اینکه این حادثه را،از جریان فیلم توهین آ میز جدا کنند و به افکار عمومی بقبولانند که، اعتراض مسلنمانان به توهین به پیامبر اعظم (ص)در حدی نیست که به کشته شده سفیر آ مریکا در یک کشور بیانجامد .

دوم اینکه چنین وانمود کنند این واکنش واکنش گروهی اندک بوده که چند سال است آ مریکا در پی نا بودی آ نها است نه واکنش جمع مسلمانان.

نکته ای که در این مورد، لازم است یادآ وری شود ،این است که اینجا نیزآ مریکایی ها صداقت ندارند چرا که خود آنها بزرگترین حامی گروهای تکفیری و سلفی بوده اند و هستند ،وهمین گروهای سلفی اند که امروز در سوریه با سلاح ها و اطلاعات آ مریکاییها ،علیه نظام سوریه میجنگند .همین سلفی ها و وهابی ها در عربستان و بحرین قرون وسطایی ترین حکومت را در قرن بیست و یکم راه انداخته اند . که اگر حمایت آ مریگا را نداشته باشد در ظرف چند ما ه ساقط میشوند.و..

۷- وسر انجام چهره دیگر این جریان،واکنش جهان اسلام به این واقعه است .در طول چند روز گذشته درهمه کشور های اسلامی -بجز آذر بایجان تحت دیکتاتوری الهام علی اف عربستان خادم الحرمین!!!!تحت حاکمیت وهابیت-مردم و برخی دو لتها واکنش شدیدی نشان داده اند که البته در حال گسترش است. و آ مریکا باید برای این جنایت هزینه لازم را بپر دازد.

اما سخن پایانی این است که که آیا اسلام و دین خدا با این ترفند ها به حاشیه خواهد رفت؟؟ تاریخ نشان داده است که چنین نیست. نه فرعونها ،نه نمرودها ،نه کفار عصر پیامبر اعظم (ص) نه صهیو نیست های صدر اسلام مثل« بنی نضیر »؛« بنی قریظه» ، «خیبر » ونه جنگهای سهمگین و ۲۰۰ ساله صلیبی و… نتوانستند دین خدا را به حاشیه برانند . اکنون نیز مشتی صهیو نیست در مانده ،که خود نیز به درو غین بودن خود واقفند نخواهند توانست خللی در مسیر حق ایجاد کنند که خدا وعده آنرا داده است؛بلکه بیش ازپیش خود را مفتضح مینمایند.

به بیانی دیگر، این تلاشهای کودکانه آغازی است بر پایان ابرقدرتی آ مریکا؛ آغازی که در واقع با پیروزی انفلاب اسلامی شروع شده بود و اکنون این اقدامات شتاب دهنده آ ن است.

و چه  خوش سرو ده اند که

کی شود دریا به پوز سگ نجس// کی شود خورشید از پف ملتمس

منبع: پایگاه اطلاع رسانی بسیج اساتید استان همدان

کلمات کلیدی

توهین به پیامبر اکرم

فیلم موهن امریکای

کانون قرآن صفادشت

کانون قرآن و عترت صفادشت

کانون قرآن و عترت به سوی بهشت صفادشت

کانون قرآن و عترت به سوی بهشت

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی